Geopatogenní zóny (GPZ)

Zemské:

GPZ jsou zemské zóny (energie), které vyzařují ze země a negativně narušují aurické pole všeho živého. Dříve se jim říkalo dračí žíly. Určitě občas máte pocit, že když vejdete do nějaké budovy, necítíte se tam dobře, aniž by jste věděli proč tomu tak je, zpravidla tuto informaci poskytnutou vaší intuicí potlačíte. V tomto případě je nanejvýš pravděpodobné, že jste se setkali s GPZ.

V minulosti v Číně, než postavili nový dům, nechali změřit v příslušném místě GPZ. Pokud je tam byla zóna negativní, pozemek zůstával prázdný a nikdo na něm nechtěl stavět. V současné době, vzhledem k nedostatku místa a ekonomickým podmínkách se na GPZ velmi nebere zřetel. Stane se, že se na pozemku se špatnými zónami zpravidla v obchodních centrech, je na těchto místech prokázaná menší návštěvnost zákazníků, časté onemocnění zaměstnanců. Ani lidé, kteří zde nakupují se necítí dobře. I zde v Čechách se dříve bral na GPZ zřetel. Tyto zóny nenajdete v kostelích a ani na hradech a zámcích s výjimkou hospodářských částí.

Proto doporučuji, než si koupíte nový dům, byt, či parcelu, nechat si před podpisem smlouvy místo proměřit odborníkem. Vynaložené prostředky se vyplatí., a to i v případě, že sami dokážete GPZ najít. Je to z toho důvodu, že v případě, že máte na nemovitosti osobní zájem , jsou zde přítomny emoce a ty by mohly konečný výsledek měření velmi zkreslit.

ImageJsou zvířata, kterým pro člověka negativní zóny naopak velmi vyhovují. Například kočky si sedají nejraději na negativní zóny, na špatných energiích si staví domov také mravenci a vosy.

Naopak psi, krávy, zajíci sedají raději na dobré zóny. Před mnoha lety, pokud si chtěl někdo na vesnici postavit dům, vypustil na louku krávu. Kde kráva lehla, tam se stavěl dům.

Také některým rostlinám se daří dobře na špatných zónách, je to např. dieffenbachia, asparágus, duby, houby.

Dále bylo zjištěno, že potraviny, umístěné na GPZ se rychleji kazí, plesniví.

Velkým problémem jsou silnice, které byly postaveny v GPZ. Často se zde vyskytují těžké nehody. Příkladem je dálnice D1 – oblast Devět křížů.

Jsme-li vystaveni krátkodobě těmto negativním vlivům, nevadí. Pokud se ale na takovéto zóně celý den pohybujeme, nebo dokonce na ni spíme, začneme trpět různými chorobami, které se neustále i po úspěšném vyléčení vrací, můžeme být neustále unavení a sami nevíme, co se s námi děje. Spíme-li na této zóně, cítíme se ráno nevyspalí a naše tělo je stále víc oslabené. Děti, cítí negativní místa velice silně a pokud mají umístěnou postýlku na zóně, budí se v noci, často pláčí, neustále v postýlce ve spánku cestují, ráno je nacházíme natlačené na bok postýlky.Často také chtějí k rodičům do postele.

ImageLidé, kteří se na negativních zónách často zdržují, špatně reagují na léčení energií, na akupunkturu, homeopatii. Když mi přijde do poradny klient, kterému terapie s energií ani po dvou sezeních vůbec nepomáhají, je zde velká pravděpodobnost, že většinu dne, či noci na zóně sedí, či leží.

Můj učitel, psychotronik Milan Horák pracuje při měření zón v bytech i s negativní energií, přicházející z vesmíru. Věnuje se této problematice již třicet let a své zkušenosti předal i mně a já při měření zón postupuji podle jeho doporučení.

Vesmírné zóny jsou pro nás nebezpečnější, než GPZ, protože jsou silnější a pro člověka, který je dítětem Země, jsou cizí.

Odrušovače

Intuicí jim moc nevěřím, ale vím, že je to v současnosti pro mnohé obchodníky více než dobrým obchodním artiklem. Některé metody ale mohou zmírnit neblahé účinky zón na člověka, všechno je jen dočasně.

Spolehlivým prostředkem jak se vyhnout škodlivému záření GPZ je přemístění lůžka, pracovního stolu nebo oblíbeného místa kde trávíme více času mimo vyzařování GPZ.

Již pravidelný 2 hodinový pobyt na GPZ se negativně podepisuje na zdravotním stavu člověka v souvislosti s intenzitou vyzařování. Intenzita GPZ je mnohem vyšší na místě křížení pásů GPZ. GPZ nabývají rozdílných hodnot intenzity záření v průběhu dne - mezi 2 až 6 hodinou ranní je intenzit a vyšší.

Doporučení:

V případě, že se vám neustále navrací různá onemocnění, které náhle ustupuje již po několika dnech pobytu na jiném místě, tak potom můžete uvažovat o tom, že si necháte přeměřit prostor vašeho domu, nebo bytu a potom přemístíte nábytek atp. Můžete si přizvat mě, nebo někoho na koho dostanete doporučení, případně si vyberte někoho vlastní intuicí.