Letní tábor 2015 Suchý důl u Broumovských skal

Letní kemp pro děti a dospělé

Rezervace otevřena.

Objednání a všechny nutné informace mobil paní Dvořáková 604622200

Termín: 22.8.(So) - 29.8.2015 (So)

rezervace do 10.6.5015 - výhodná sleva.

Cena:

Nečlen - kurzovné - sleva

3280 Kč

Člen - účelový členský příspěvek - sleva

2980 Kč

Člen - účelový členský příspěvek od 4 osob

2880 Kč

Člen - nevratná záloha S

1000 Kč

Nečlen - nevratná záloha S

1000 Kč

Kde: Suchý důl u Broumovských skal

Začátek: sobota 22.8., registrace 15-17 hodin
Konec: sobota 29.8. snídani. V 10 hodin musíme tábořiště předat.

Téma. Indiáni

Srdečně Vás zveme na 6.ročník Letního kempu pro rodiče a děti v krásné přírodě, kde se pobaví nejen Vaše děti, na které čeká bohatý dětský program plný her, dobrodružství a pohádek, na dospělé zase túry do okolní přírody plné lesů a skal, spontánní tanec, večerní přednášky a diskuze.

 

Letní kemp pro rodiče s dětmi i bez dětí, zkrátka všechny, kteří mají chuť kempovat u lesa v krásné přírodě v Suchém Dolu u Broumovských stěn, nedaleko od Teplicko-adršpašských skal.

Kdo bude mít zájem, může si každé ráno zacvičit pod širákem. Po snídani mohou rodiče přenechat své děti zkušeným vedoucím a jít na výlet do okolních lesů, Broumovských skal, Adršpachu či skal v nedalekém Polsku.

Na děti čekají staří i noví kamarádi, se kterými mohou hrát zábavné hry a vyrábět nejrůznější věci. Pro děti připravujeme pestrý a zábavný program, tvořivé dílničky a spoustu překvapení.

Dospělí budou mít po večeři zpestření ve formě zajímavých přednášek, vzájemnému si vyměnování zkušeností, zpívání u táborového ohně aj.

Ubytování je ve stanech s dřevěnou podsádkou ve vlastních spacácích, s kvalitní makrobiotickou stravou (3x denně pro dospělé, 4-5x denně pro děti). V areálu je sociální zázemí, kuchyň a společenský prostor. Blízko tábora se nachází rybník ke koupání.

Akce je ryze odpočinkového charakteru!

Opět bychom rádi podpořili společnou tvořivost. Vyzýváme proto všechny, kteří se chtějí aktivně podílet svoji tvořivostí či chutí seberealizace a zpestřit společně strávené chvilky, aby se nám určitě ozvali, napsali nám svoje představy, jsou vítáni! Aktivní účastníci jako každý rok budou zvýhodněni.

Cena:
Nečlenové platí kurzovné, členové platí účelový členský příspěvek. Využijte rodinného členství a pak celá rodina v jedné domácnosti může jet za členskou cenu.

Členové platí 3 300 Kč a nečlenové 3 600 Kč.
Při včasném přihlášení je speciální sleva 2 980 Kč pro členy a 3 280 Kč pro nečleny!

Speciální cena pro rodiny členů: při přihlášení 4 a více osob platí pouze 2880 Kč za osobu.

Děti do dvou let bez vlastní postele jsou zdarma.

Napište nám prosím do poznámky jména dětí a jejich věk. Případně i další informace, které považujete za důležité, abychom věděli.

Při platbě zálohy bude doplatek uhrazen na místě. Záloha je nevratná a slouží k pokrytí nákladů spojených s pronájmem kempu a organizací.

POZNÁMKA K OBJEDNÁVCE: Je možnost objednat si platbu celé akce, nebo jen zálohu. Nevkládejte do objednávky obojí!

Platební údaje Vám přijdou emailem po odeslání objednávky. V případě zaplacení zálohy se doplatek zaplatí na místě.

Závazná přihláška na letní tábor

Vyplňte prosím níže uvedené údaje: