Akce klubu


Základní kurz MB životního stylu I., II. a III.

Orientační termín: I. a II. jaro 2014   III. podzim 2014

Cílem tohoto kurzu je naučit účastníky sestavovat makrobiotický talíř a porozumět principům makrobiotického životního stylu, působení energií jin-jang a zákonů vesmíru.

Program: Ranní cvičení; teorie výběru; Příprava, vaření a uchovávání potravin; Praktické vaření pod vedením lektora; Sestavování makrobiotického talíře; Zákony vesmíru I.; Energie KI I.; Transformace pěti prvků; Orientální diagnostika I.; Domácí lékárna I.; Duchovní přístup k životu I.
Středně pokročilý kurz MB životního stylu IV.

Termín: podzim 2014
Místo: Deštné v Orlických horách

Program: Vaření pro imunitu, Výživa pro nemocné II., Dechová cvičení, Domov v souznění s přírodou, Energie Ki V., Orientální diagnostika V., Pročišťovací techniky II., Domácí lékárna V., Šest energií, Astrologie Nine Star Ki II., Feng shui I., Meditace úsměvu, Kolektivní konzultace, Ranní cvičení.

Tento kurz se může konat pouze jednou za několik let, neboť podmínkou účasti je účast na Základním kurzu II a III. Proto Vás žádáme, abyste, pokud máte zájem, se na kurz přihlásili co nejdříve, abychom věděli, zda je dostatek účastníků a zda kurz můžeme otevřít. Jinak budeme muset počkat minimálně rok nebo dva než proběhnou další Základní kurzy III. Děkujeme.
KDO MÁTE ZÁJEM O KURZ IV, NAPIŠTE NÁM PROSÍM EMAIL,
abychom věděli, zda máme kurz otevírat.