Měsíční testování zdarma, reference

Veliče Šumulikoski,výborný makedonský fotbalista a aktuálně hráč prvoligového týmu 1.FC Slovácko je jedním z našich zákazníků.“Upravená voda se vůbec nedá srovnávat s normální.Chuťově nám s rodinou přijde dokonce lepší než balená.S harmonizerem jsme moc spokojení“

Oslovili jsme skupinu lidí a dali jim k dispozici harmonizery, abychom zjistily, ve kterých oblastech života jim voda může pomoci.

Testování proběhlo od poloviny prosince 2014 do poloviny ledna 2015 a vybraní účastníci byli požádáni, aby neměnili svůj zaběhnutý systém denního fungování, ale zařadili do něj vypití  1 – 2 litrů harmonizované vody v průběhu dne.

U všech byla provedena diagnostická analýza stavu těla na přístroji Jawon X-Contact 350 před a po testování.Součástí hodnocení je analýza psychické kondice.

Tady je krátké hodnocení – jak hodnotí  sami účastníci harmonizovanou vodu a co jim její pití přineslo :

Muž,37let,dělník

Začala mně chutnat voda, vůbec mně nechybí cola a kofola. Pivo si ale neodepřu. Když piju alkohol a harmonizovanou vodu, nemám druhý den kocovinu. Uvažuju o koupení harmonizeru. Doporučuju vyzkoušet.

Muž,40let,technik

Během testování jsem zhubnul o několik kilo, i když jsem jedl o Vánocích víc než obvykle. Vodu z kohoutku jsem pil už před testem, ale tahle má lepší chuť. Bez harmonizeru mi nechutná. Když jsem vypil více alkoholu na oslavě, na druhý den mi bylo dobře, i když obvykle trpívám. Harmonizer si pořídím. Doporučuji vyzkoušet.

Žena,35 let, podnikatelka

Voda přes harmonizer mi chutná víc než obyčejná. Po týdnu pití se mi upravilo zažívání, trpívala jsem silnou zácpou a teď chodím denně. Je to úleva. Zhubla jsem asi 2kg a celkově cítím menší únavu a lepší životní energii. Děti začali chtít k pití vodu místo šťávy. Harmonizer si pořídím. Určitě doporučuji vyzkoušet.

Muž,62 let,dělník

Vodu z kohoutku jsem dříve nepil, protože jsem z ní měl průjem. Voda z harmonizeru mně víc chutná a průjem u ní nemám. Naučil jsem se ji pít a večer už jsem neměl takovou žízeň na pivo. Celkově se dobře cítím. Harmonizer si nechám a doporučil bych vyzkoušet.

Žena,33 let,mateřská dovolená

U vody jsem nepociťovala žádnou zvláštní změnu v účinku nebo chuťi. Od testu jsem si slibovala, že něco přiberu, ale váha mi zůstala stejná. Možná by to chtělo zkusit testovat delší dobu.Všimla jsem si,že přes harmonizer je voda ve sklenici čirá hned.Bez harmonizeru se voda jakoby zakalí a chvilku to trvá,než se vyčistí. Nevím jestli bych doporučila.

Žena,66 let,důchodkyně

Vodu z kohoutku jsem pila dost už dřív a používala jsem i křišťál. V prvním týdnu testu jsem se cítila plná, pak se to upravilo. Během testu jsem přibrala 2 kila, z toho radost nemám, čekala jsem spíše, že zhubnu. Je ale pravda ,že psychicky jsem se cítila dobře, daleko víc v klidu, a přestala jsem si zabírat maličkosti. Takže bych asi doporučila vyzkoušet.

Žena,59 let, důchodkyně

Vodu z kohoutku jsem doma vůbec nemohla pít-měla pro mě divnou pachuť. Harmonizovaná je něco úplně jiného. Velmi dobře se mi pije a nemusím kupovat balenou vodu. Vánoce většinou obtížně prožívám kvůli minulosti, a řekla bych, že tentokrát to bylo víc v klidu. Harmonizer jsem si nechala a určitě doporučuji vyzkoušet.

Muž,44 let,servisní technik

Čistou vodu jsem dřív vůbec nemohl pít, měl jsem z ní pocit těžkosti v břiše. Tahle voda se dá pít bez těžkosti. Upravilo se mi zažívání, jiné změny u sebe moc nepozoruji. Nepodařilo se mi při mém pracovním režimu, každý den vypít aspoň ten litr. Během dne piju spíš kofolu a kávu. Nevím jestli bych doporučil.

Muž 44 let, obchodní zástupce

Vodě z harmonizeru jsem přišel po čase na chuť .Díky testování jsem přišel na to, že málo piju během dne. Cítím se dobře, jinak zvláštní účinky na sobě nepozoruji. Začal jsem se víc zajímat o své zdraví a jsem zvědavý, co se stane teď. Doporučil bych vyzkoušet.

Žena, 40 let, učitelka

Vodu z kohoutku jsem pila už dřív a myslím, že máme doma dobrou. Tahle voda je určitě v něčem jiná. Slibovala jsem si zlepšení stavu pleti, ale bylo to naopak. Buď u mě nastala očista nebo to může být reakce na porušenou životosprávu o svátcích. Shodila jsem během testu 0,5kg a 0,8kg tuku. Harmonizer by se mi hodil do práce, tam mi voda nechutná. Doporučila bych vyzkoušet.

Muž,45 let, OSVČ

Vodu jsem si kupoval balenou, kohoutková mě nechutnala. Voda přes harmonizer má lepší chuť. Je dobrá. Bral jsem si ji sebou do práce místo kupování balené, takže jsem i něco ušetřil. Pořízení harmonizeru zvažujeme. Doporučuji vyzkoušet.

Žena,35 let, zdravotní sestra

Na pití vody jsem byla zvyklá a pila dost. Voda přes harmonizer má výrazně lepší chuť a dobře se pije. V prvních dnech jsem měla zácpu, ale pak se to upravilo. Dětem taky chutnala víc než obyčejná a chtěli by, abychom si harmonizer nechali. Takže pořízení zvažujeme. Doporučuji vyzkoušet.

Muž,42 let,podnikatel

Voda přes nástavec mi přijde jiná,než obyčejná.Dobře se mi pila.Míval jsem problémy s velkou nadváhou,takže mě zajímal výsledek po této stránce.Podařilo se mi přes Vánoce nic nepřibrat a podle testů jsem 3 kg tělesného tuku změnil na svalovinu.Subjektivně se cítím lehce a jakoby vyčištěný.Nevím jestli je to vodou,ale je fakt,že od začátku testování pozoruju zvýšenou sexuální potřebu.Harmonizer si necháme(žena souhlasí).Určitě doporučuji vyzkoušet.