8990 Kč cena s DPH

V naší poradně je možnost vodu ošetřenou ViaHuman ochutnat a posoudit rozdíl.

Léčivá informace vody je do 41C.

Doporučujeme vypít ráno po probuzení před snídaní, nastartuje správné fungování organismu.

 

Nákupem tohoto zařízení získáváte jedinečný a unikátní prostředek ke změně kvality Vaší vody. Jedná se český patent vyrobený kompletně v ČR. Svým provedením v sobě spojuje tradici přesné strojírenské výroby i řemeslný fortel českých sklářů. Každý Harmonizér je svými prvky ruční výroby jedinečným originálem.

Harmonizér  vyniká  jednoduchou montáží a je prakticky bezúdržbový. Je určen k napojení přímo na vodovodní baterii.Je vhodný pro úpravu vody ze studny i vodovodního řádu.

Harmonizer využívá fenoménu paměti vody.Mění strukturní uspořádání molekul vody.Smyslem použití Harmonizeru je přeměnit negativní informace v paměti  Vaší vody na myšlenku  povzbuzení a harmonie, znásobit očistné  schopnosti  vody, povzbudit a obohatit  vodou  život každého člověka. Nejedná se o  filtrační zařízení. Jeho působení neovlivňuje chemické složení a fyzikální vlastnosti vody.

Zkuste se zamyslet,které filtrační zařízení dokáže obohatit Vaši vodu pozitivní energií ?

Harmonizer  svým působením ovlivňuje strukturu vody a upravuje její biologické vlastnosti a působení na člověka. Je unikátní svou kombinací několika způsobů ovlivnění struktury vody- zejména je to přirozené  víření na přírodním principu,působení křišťálu,šungitu a stříbra.

Harmonizer vytvoří z Vaší kohoutkové vody zdravou a chutnou tekutinu.Dokáže Vás zbavit potřeby kupovat balenou vodu a tím můžete snížit zatížení našeho prostředí plastovými obaly.

Harmonizer působí holisticky = celostně, a proto jsou účinky u každého člověka individuální.Více informací o účincích na lidech,kteří jej vyzkoušeli najdete zde.

Při vývoji harmonizeru jsme postupovali v souladu s principy  feng-shui.

Životnost harmonizeru je dána životností použitých materiálů – nerezové oceli a skla.Investicí do harmonizeru si zajistíte kvalitní vodu na neomezenou dobu bez nutnosti pořizování dalších filtrů nebo jiných doplňků.

Harmonizer můžete získat s garancí vrácení Vaší investice po dobu 60 dnů.Ode dne zakoupení můžete během této doby kdykoli harmonizer vrátit bez udání důvodu.

Podle zkušeností se první účinky pití harmonizované vody projeví asi po 4 týdnech používání.

Díky intenzivnímu vývoji a použití nových technologií ve výrobě se nám podařilo snížit výrobní náklady a nabídnout Vám od 24.3.2015 bezkonkurenční cenu 7990 vč.DPH

Atesty materiálů

K výrobě harmonizeru jsou použity pro styk s pitnou vodou výhradně materiály schválené do styku s pitnou vodou dle vyhlášky 409_2005_Sb_v20131123 a 38_2001_Sb_v20110501.