Masážní lehátko Ceragem

Lehátko V3

Lehátko Ceragem je výsledkem dlouholeté práce vědců, lékařů a konstruktérů a na trh bylo uvedeno v roce 1998 v Jižní Koreji. Svou jednoduchostí obsluhy a nezávadností v každodenním užívání se řadí na 1. místo na světě. Je dokonalým spojením poznatků východní medicíny a nejmodernější technologie druhého tisíciletí. Ceragem V3 je automatické termomasážní lehátko, které v jedné masáži kombinuje známé techniky jako např. akupresura, moxace, chiropraxe, infrateplo a využívá léčivé síly polodrahokamu Jadeit.

Celá plocha lehátka je vyhřívaná, což napomáhá k dokonalejšímu uvolnění ztuhlých svalů a urychluje proces regenerace celého organismu. V hlavní matraci se nachází vnitřní projektor, který se plynule posouvá podél celé páteře. Šetrným způsobem tak napravuje (srovnává) celou páteř. Projektor je vyroben z jadeitových kamenů, které sálají infračervené teplo. Působením tohoto tepla, masáže a vlastní váhy těla dochází k uvolnění svalového napětí, zklidnění nervových drah a stimulaci krevního oběhu. Lehátko je určené pro zlepšení zdravotního stavu pro všechny věkové skupiny.

Masážní přístroje Ceragem se skvěle osvědčily nejen v domácím prostředí, ale také ve wellness centrech, salonech krásy a rehabilitačních klinikách. Má patentovanou technologii a celou řadu certifikátů u nás i po celém světě.

V ČR je od října 2008 registrované Ministerstvem zdravotnictví jako zdravotnická pomůcka.

Základní informace

Na výběr je 10 přednastavených plně automatických programů v délce 18-36 min. Každý z programů je speciálně navržen tak, aby působil například na relaxaci, stabilizaci, úpravu krevního oběhu, koncentraci, imunitu, napomáhal ke zlepšení spánku a tělesné vyváženosti a upravoval metabolismus. Další možností je i manuální nastavení masáže. Hned při první masáži dochází k pocitům úplného uvolnění, relaxace a celkového omlazení.

Lehátko je ergonomicky konstruováno tak, aby přinášelo maximální komfort při masáži. Vnitřní projektor se za pomoci moderního hydraulického zařízení pohybuje v  anatomicky  správném tvaru a kopíruje dvojité prohnutí páteře.

Celou plochu lehátka je možno vyhřívat na teplotu v rozmezí 30-65°C za pomocí epoxid-karbonových desek a infračerveného tepla ve vlnové délce, která příznivě působí na lidské tělo.

Výhodou lehátka Ceragem V3 je jeho nenáročná obsluha. K tomu slouží jednoduchý ovladač upevněný na držáku, pomocí kterého se nastaví program, teplota a intenzita masáže. Elegantní vzhled umocňuje použitá černá kůže, která se hodí do každého interiéru. Lehátko je konstruováno s důrazem na tichý provoz.

Lehátko v3 - 5 bodů inovace

5 bodů inovace

1. Skenování páteře & APSM (pokročilý systém pohyblivých masážních jednotek)

Revoluční technologie umožňuje skenování a měření délky páteře. Díky tomu se masáž přizpůsobí každému uživateli na míru.

2. Nastavitelný stupeň intenzity tlaku

Intenzitu tlaku masáže lze nastavit v rozmezí od 1. do 6. stupně před spuštěním masáže nebo i během samotné masáže.

3. Velký výběr masážních programů

Lehátko Ceragem V3 nabízí 12 masážních programů. 9 plně automatických programů v délce 36 min., 1 automatický program v délce 18 min., dále manuální a poloautomatický program

4. Ceragem hudební terapie

Chvilky relaxace je možné doplnit hudební terapií. Lehátko má zabudované reproduktory a díky 2 GB SD paměťové kartě je možné poslouchat 10 relaxačních melodií. Je však možné nahrát i další vlastní melodie ve formátu MP3.

5. Nápaditý design

Prestižní celosvětově uznávaná společnost TANGERINE, vytvořila moderní design v luxusním provedení. Lehátko se hodí do všech interiérů a díky skládacímu provedení šetří místo.

Lehátko V3 - Principy fungování

Principy fungování

  • Masáž

Působí komplexně na celé tělo. Uvolňuje ztuhlé svaly, příznivě působí na psychiku a odbourává stres.

  • Akupresura

Tradiční čínská léčebná metoda, která působí na akupresurní body na povrchu těla. Zmírňuje bolest a léčí různá onemocnění.

  • Chiropraxe

Šetrně a bezbolestně napomáhá napravení poškozeného pohybového ústrojí, zejména páteře a kloubů a následků, které byly tímto poškozením vyvolány (ztuhlá šíje, tlak na nervy, otok, vystřelující bolesti…).

  • Moxování

Nahřívání akupunkturních bodů pomocí jadeitových kamenů. Vyrovnává energetické dráhy v těle - meridiány a tím harmonizuje tok energie.

  • Jadeit

Posvátný kámen Dálného východu napomáhá tělu léčit se, působí na nefyzické problémy, jež nemoc způsobily, podporuje ledviny a močový měchýř, srdce, žaludek, kyčle, slezinu, detoxikuje, obnovuje buněčný a kosterní systém, zvyšuje plodnost, tiší migrény. V lehátku je umístněn ve vnitřních i externích projektorech.

  • Infrateplo

Terapie teplem působí podpůrně na lidský organismus, dodává mu energii a vitalitu, zmírňuje bolesti a zlepšuje krevní oběh. Infradesky jsou zabudované po celé délce lehátka.

youtu.be/wxr5Lt0NaMw