Ceník Sensitiv Imago 530

Ceník na přístroji sensitiv imago 530 Cena
Vstupní měření Sensitiv Imago + zpráva (děti od 3let) 1600kč
Kontrolní měření na Sensitiv imago530 600kč
Nahrání spektronosody 100kč
Biorezonance BRT a frekvenční kompenzace ( MORA) 5dní 1500kč
Antismoking - odvykání kouření 1500kč
   
   

Po vstupním měření klient obdrží kompletní zprávu zátěží v organismu a další doporučení jak postupovat.

Vstupní měření na Sensitiv Imago zahrnuje měření zátěží (toxické kovy, chemikálie), elektrosmog, patogenní organismy v jednotlivých orgánech (měřené orgány volí operátor na základě potíží klienta).
Je třeba si uvědomit, že Senssitiv imago nemá v databázi všechny patogeny a kontaminanty. Tedy měření na něm nemusí odpovídat lékařským testům a výsledky nelze interpretovat jako náhradu lékařských testů. Kontaminace patogeny uloženými hluboko v orgánech nelze ani jinými dostupnými testy detekovat a nelze je tedy kontrolovat. Obsluha přístroje nemůže měření nijak ovlivnit.
Na měření je třeba se dostavit 3 hodiny nalačno a hodně pít vodu.
Spektronosoda - nahrání  informací s opačnou polaritou do vody nebo cukru nebo gelu.
Terapie MORA a BRT na 5dní  
Je to aplikace na zjištěné nebo zmíněné potíže s pravidelným opakováním 5dní za sebou.
Metodický postup nazvaný BRT terapie pohlíží na organismus jako na kvantovou úroveň organizace hmoty, což umožňuje jakoukoliv nemoc považovat za odchylku od normy v "elektromagnetickém obalu" organismu. Praxe ukazuje, že pomocí BRT je možno vyléčit až 95% onemocnění oproti 30%, které zajišťuje moderní medicína. Nespornou výhodou této metody je, že není medikamentózní a navíc výrazně podporuje odstraňování alergických projevů, které naopak mnohdy medikamenty vyvolávají. Tato metoda se dá využít nejen pro léčbu, ale i v rámci prevence bez vedlejších účinků. Nejvíce se ale rozsáhlé terapeutické možnosti BRT projevují při léčbě tzv. nevyléčitelných nebo téměř nevyléčitelných nemocí, jako jsou např. Parkinsonova choroba, roztroušená skleróza, astma, vitiligo atd. Kombinací parametrů elektromagnetického působení je bezpočet, proto účinkuje BRT na rozsáhlé množství onemocnění.
Biorezonanční terapie.odt (10763)
Antismoking - biorezonanční odvykání kouření (úspěšnost tohoto postupu je u namotivovaných klientů asi 80%). Celá procedura trvá asi 2 hodiny, je třeba se dostavit 3 hodiny nalačno.