Sensitiv imago 530

Bližší info o ceně přístroje prosím kontaktovat přez formulář níže.

Cena přístroje do konce dubna je 16 640 EUR.

V ceně přístroje je zahrnuto úvodní školení. Je možné následně obdržet certifikát. Rozšířit si postupně znalosti o školení Antismoking, Spektronosody apod.

Sensitiv Imago 530 je špička v biorezonanci. Vysokotechnologicky medicínský přístroj.

Frekvenční kompenzace

S touto novou metodou přišli v roce 1977 přišli pánové Dr. F. Morrel a Ing. E. Rashe.
Jde o energoinformační působení na buňky tkání a orgánů, které umožňuje změnit jejich stav do téměř ideální kondice (energoinformační vzory zdravých orgánů jsou zaznamenány v paměti přístroje).

Míru zlepšení lze pozorovat v průběhu kůry na monitoru zařízení. Běžné léky, kterými jsme si zvykli léčit různá onemocnění ve skutečnosti léčí pouze symptomy, neléčí jejich příčiny. Někdy je použití léků nevyhnutelné, nicméně k úplnému uzdravení se musí organismus dostat sám pomocí přirozených procesů. Lidské tělo je velmi komplikovaný samoregulační biologický systém který vysílá slabé elektromagnetické vlnění stejně jako vše ostatní v přírodě. Toto vlnění ovlivňuje veškeré složky lidského organismu (buňky, orgány, soustavy) a udržuje je v harmonickém zdravém stavu.

Když jsou procesy samoregulace narušeny, může jakékoliv patologické vlnění působící na organismus způsobit onemocnění. Frekvenční kompenzace je v dnešní době jednou z nejefektivnějších metod především v oblasti prevence, která se navíc snaží minimalizovat nutné množství přijímaných léků.

Mezi největší výhody této metody patří:

  • využití vlastního elektromagnetického vlnění pacienta
  • schopnost odlišit fyziologické (zdravé) vlnění od patologického (škodlivého)
  • možnost inverze a zesílení patologického vlnění; obnova a posílení fyziologického vlněníPožadovaného efektu je docíleno díky stimulaci obranyschopnosti hostitele, vylučování toxinů a toxických metabolických produktů, a také díky deaktivaci infekce, regeneraci tkání a stimulaci dalších regeneračních procesů v organismu.

Díky univerzálnosti metody a individuálnímu přístupu ke zdraví konkrétního člověka, může frekvenční kompenzace pomoci při různorodých obtížích. Lze jí použít při chronických kožních potížích, bradavicích, ztrátě vlasů, endokrinních a hormálních poruchách, depresích, migrénách, snížené obranyschopnosti organismu, osteoporóze, artritidě a při mnoha dalších potížích.

Frekvenční kompenzace zkracuje dobu po kterou je nutné přijímat léky a v některých případech umožňuje se lékům vyhnout úplně. Frekvenční kompenzace tak jak jí známe dnes v sobě shrnuje mnohé pokroky z medicíny, biofyziky a informačních technologií. Jde o široce používanou metodu například v Německu, USA, Rakousku, Švýcarsku, Finsku a Maďarsku.
 

BRT testování a ozdravné kůry

Zařízení Sensitiv Imago umožňuje provádět ozdravování biorezonancí na různé úrovni, ale až teď se díky podrobnému prostudování tohoto směru objevila možnost normalizace funkce buněk na hlubokém stádiu. Naše zařízení umí provádět dva typy biorezonančního působení: Frekvenční kompenzace a BRT - a právě ta druhá je ta, která zajišťuje hloubkové působení.

BRT se provádí zacíleně na ohraničené struktury tkání orgánu, které prochází největšími změnami. K tomuto účelu se vytvoří koridor působení inverzních elektromagnetických vln pacienta pouze pro danou oblast, proto nedochází k poškození tkáně orgánu, což je velice důležité při komplexním ozdravování organismu.

Provedení kurzu BRT normalizuje mikroflóru orgánu, odstraňuje zánětlivé procesy a obnovuje správné funkce orgánů.

Frekvenční kompenzace je mnohem obecnější typ biorezonančního působení - narozdíl od BRT ovlivňuje celou oblast orgánu.

Upozorňujeme, že v žádném případě měření na Sensitiv Imago 530 nenahrazuje lékařské testy, ale je jejich vynikajícím doplňkem.

Objednání přístroje Sensitiv Imago