Detoxikace

Detoxikace

Detoxikace – vysvětlovat  tento pojem by bylo zbytečnou ztrátou času. Stejně jako zdůrazňovat jak je tento proces důležitý pro normální fungování lidského těla. Proto o tom jen krátce.

Během přirozené detoxikace se vylučováním odstraňují toxické a organismus zatěžující látky spolu s nadbytečnými látkami. Několik našich orgánů je “specializovaných” na přirozenou detoxikaci. Nejdůležitějším úkolem jater, ledvin a střev je třídění nežádoucích látek v těle, jejich dočasné skladování a následné vyloučení z organismu.

Problémy začínají vznikat, když je přísun nežádoucích a toxických látek tak velký, že čistící orgány přestávají „stíhat“ plnit svou funkci. To je čas, kdy je potřeba provést detoxikaci pomocí nějaké detoxikační kůry.

Pak máme na výběr z obrovského množství různých potravinových doplňků, antiparazitických látek, přírodních produktů, rostlinných výtažků a spousty dalších prostředků, které pomáhají zbavit se toxických látek. Každý si může vybrat způsob, který jej nejvíce oslovuje a vyhovuje mu.

Všechny tyto různé způsoby očisty se však v jednom bodě shodují. Bez dostatečného přísunu kvalitní čisté vody účinnost detoxikačních prostředků dramaticky klesá.

Člověk, je ve své podstatě  vodní bytost, lidské tělo obsahuje až 75% vody(mozek až 90%), existence člověka je založena na přijímání a vylučování této životodárné tekutiny, tento cyklus  je koloběhem života.

Využili jsme fenoménu paměti vody a vytvořili jsme průtokové zařízení s názvem Harmonizer, které vkládá do pamětí vody informaci zesilující její schopnost detoxikovat organismus.

Dlouhodobým pitím takto upravené vody, vytvoříte ve svém těle prostředí, které je nepříznivé vůči parazitům, plísním a různým choroboplodným zárodkům.

Naše testování ukázalo, že voda, která do své paměti přijala soubor harmonizačních  informací  potlačuje nastartování procesů rozkladu a růst plísní ve vzorku vařené rýže. Síla této přeměny vody  je tak velká, že i po 2 měsících od spuštění testu je rýže zalitá upravenou vodou stále čistá.

Harmonizovaná  voda je důležitým doplňkem všech  detoxikačních kůr !!!